به گزارش جهان به نقل از پایگاه خبری انصار حزب الله برج میلاد شب گذشته ۱۶ تیرماه مجددا میزبان مدعوین كنسرت خواننده ای به نام مازیار ف... بود كه تعدادی از این افراد نیز طی چند هفته گذشته به دلیل بد پوششی توسط نیروی انتظامی بازداشت شده بودند.
 
این درحالی است كه این بار به دلیل غیبت مامورین یگان امداد ناجا درمحل برگزاری این كنسرت ، حجم انبوهی از زنان و دختران بی حجاب در محل حاضر شده بودند . این سوء استفاده از عدم حضور نیروی انتظامی درحالی رخ داد كه به شهادت خبرنگار یالثارات برخی از حضار صراحتا در مقام ستون پنجم و وضعیت سنج ایفای نقش كرده و پس از اطمینان از امن بودن فضا برای جولان ، این خبر را به اطلاع سایرین می رسانیدند.
 
همچنین بر پایه این گزارش ، طبق سیاق همیشگی، برخی افراد كه به اصطلاح با عنوان سوپر استارهای سینما از آنان یاد می شود نیز بخشی از میهمانان این كنسرت را تشكیل می دادند كه یكی از این افراد مهناز افشار بود.
 
گفتنی مازیار ف... برای تثبیت فضای فاسد حاكم براین كنسرت، عاشقانه ترین آهنگ خود را به این بازیگر تقدیم و در برابر دیدگان همه بوسه ای به سوی او حواله داد!.
 
براین اساس به نظر می رسد باید ضمن قدردانی از تلاشهای نیروی انتظامی از ارگان انتظامی كشور خواست تا به منظور جلوگیری از بوجود آمدن چنین فضای مسمومی ، تیم های یگان امداد خود را به شكل دائم در محل هایی مثل برج میلاد تهران مستقر سازد.